[Wallpaper] Toma & [Drama] Smile

Önce sailorsebnemin hazırladığı masaüstü resmini verelim.Geçtiğimiz haftasonu Smile'ı bitirdik. Yazısını biraz geciktirmişim. Güzel bir diziydi. Bazı sahneler vardı insanın içini kıpır kıpır yapıyordu, bazıları vardı gözlerin doluyordu. Ben Oguri Shun'un oyunculuğuna hayran kaldım. Benim ilk japon aşkım, kibar, yardımsever Hanazawa Rui nerede, psikopat katil Hayashi nerede... *Alkış* MatsuJun'un da çekingen, utangaç hallerini pek sevdim, esas kızı da sevdim, çok tatlı biri...Diziyi izlemeyenler için spoil vermemeye çalıştım, daha fazla resim ve yorum için devam edin...


Çekingen Vito nasıl da bakıyor kıza :) Bu arada japoncada "vi" diye bir ses yok, bu yüzden "Bito" diyorlar sürekli çocuğa, okduğum bazı yerlerde de ismi "Bito" diye geçiyordu.


Bu kıza gülmek gerçekten yakışıyor....


Burada bizimkiler ne yapıyorlar? Söylemeden edemeyeceğim, deniz zürafalarını izliyorlar :D


Gülümseyen tatlı kızımız gerektiğinde çok sert bakabiliyor... Yalnız arkada Vito'nun korku ve şaşkınlıkla taş kestiğini görebilirsiniz.


Oguri Shun, seni birkez daha alkışlıyorum...


Dizimizin adı "Smile" ama acı çeken, dışlanan insanların gülümseyerek herşeyin iyi gideceğini düşünmesi ve gülümseyerek kendini korumaya çalışması üzerine... Yani iç parçalayan sahneler çok.

Artık her yazımda "Maou" ile ilgili bieşeyler görmekten sıkılmış olabilirsiniz. Ama ne yapabilirim! Böyle acıklı sahneler saatlerce ağladığım sahneleri getiriyor aklıma. Ne kadar acıklı olsa da yürek parçalasa da gözlerim doldu ama öyle ağlamadım.

Bu arada hikayeye bakıyorum da tam Toma'lık rolmüş :D

2 yorum:

Berre dedi ki...

Hem merak edip hem izleyemiyorum bu diziyi. Jun' un oyunculuğuna da bayılırım oysa ki...

Ama dramın dibine vuracaklarmış gibi geliyor. İzledikten sonra etkisinden kurtulamıyorum sonra uzun bir süre.

matrixsakini dedi ki...

Ben kolay kolay etkilenmiyorum :) Ama güzeldi dizi, gerçekten duygusaldı. Acele etme ama sonunda izleyeceksin :)

Yorum Gönder