[Altyazı & Avatar] YTM07 & Arashi

Evet... Bundan önceki bölümü Ocak'ta atmışım (o.O) 6 ay olmuş! Zaten ben Çin'e geleli de 4 aydan fazla oluyor. Ben Çinli olup çıkacağım burada.
Çok fazla gecikmiş olsa da 7. bölümün altyazısını siteye yüklemiş bulunuyorum. Sarangni'den indirebilirsiniz.Bu arada Arashi'nin yeni albümü mp3 ümde hem ayrı bir klasör olarak, hem de favori şarkılarımın arasında yerini almış durumda. Albümdeki daha önceden tanıştığımız Monster, Troublemaker, Everything şarkılarını zaten çok sevmiştim. Yeni şarkılar da pek güzeller. Sololarda Nino'nun, Sho'nun ve Riida'nınkini sevdim. Gerçi Riida'nınki Take Me Far Away e benziyor ama güzel şarkı. Jun'un arada "put your hands up party people..." diye seslendiği disko şarkısını pek beğenmedim. Mada Ue Wo'nun değişik bir melodisi var. Favorilerimden ;) Circus'u da sevdim. Nedense Let Me Down'a pek ısınamadım. Yavaş şarkılardan Refrain'i dinlemeye albüm çıkmadan önce başlamıştım. Onu beğeniyorum, Mukaeni Iku Yo da güzel ;)

Bannerı hazırlarken kırpıverdığım bir iki avatar, buyrun...


7 yorum:

Berre dedi ki...

Te Çin'lerde çeviri mi yaptın matrixsakini :) Beklerdik biz gelmeni ya :)

Hakikaten? Ne kadar uzadı senin kalış süren. Bir iki aylık diyordun giderken :D

Gerçi senin canına minnettir ^^

matrixsakini dedi ki...

Öyle değil be Berre. Gurbet çekiyorum burada! Sen de gidince anlayacaksın beni.
Çini de çinlileri de seviyorum. Ama Türkiye'yi acayip özledim. Ve elbette Türk yemeklerini... Ramazanda Çin'de olduğuma inanamıyorum T_T

uysalanne dedi ki...

matrixsakini seni çok iyi anlıyorum.Türkiye'ye geldiğinde de çini özleyeceksin.Yeni yerler görmek çok güzel ama bir parçan hep geride kalıyor. sağ salim dönmeni Allah nasip etsin . Hayırlı Ramazanlar .Sağlıcakla kal.

matrixsakini dedi ki...

teşekkür ederim uysalanne *.*
sana da hayırlı ramazanlar...

Van£ssA dedi ki...

Merhaba bir şey sormak istiyorum.Acaba 8. bölüm çevirisi ne zaman gelir?

Adsız dedi ki...

Çok kesin konuşmayayım ama haftaya yayınlarım diye düşünüyorum.

Van£ssA dedi ki...

Teşekkürler.Merakla bekliyorum =)

Yorum Gönder